Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Szkolenie dla psów

Nose Work

Węszenie jest naturalną potrzebą każdego psa i pomaga w jego wyciszeniu. Jest to świetny pomysł, aby zająć i zmęczyć umysł Twojego pupila. Wykorzystaną na zajęciach wiedzę będziesz mógł wykorzystać w trakcie w trakcie waszej codziennej rutyny i w przemyślany sposób zaangażować swojego psa w pracę. Większość psów uwielbia pracować nosem.

Nose Work

100 zł

1 spotkanie

Szczegóły szkolenia Nose Work

  • Dla jakich psów jest szkolenie: dla czworonogów od 4 miesiąca życia
  • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16
  • Czas jednego spotkania: 1 godzina
  • Ilość i częstotliwość spotkań: do ustalenia indywidualnie.
  • Wielkość grupy: zajęcia indywidualne.

Uwagi:

  • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.

Umów się na szkolenie

Nose Work

Zostaw swoje dane kontaktowe. Po przesłaniu formularza na maila otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia, a ja odezwę się do Ciebie, by ustalić z Tobą szczegóły i określić termin zajęć.

Nose Work

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia

Poznaj szczegóły szkolenia Nose Work

Nose Work to angażująca i uwielbiana przez psy aktywność, którą możesz ćwiczyć wszędzie. Najprościej mówiąc są to zajęcia, które polegają na wykrywaniu i podążaniu psa za określonymi zapachami.

Dlaczego Nose Work jest dobry dla psa?

Badania pokazują, że najważniejszym ze zmysłów naszego psa jest węch. Mówi się, że wręcz, że pies patrzy na świat swoim nosem. Skąd takie powiedzenie?
Wyobraź sobie centrum zarządzania w którym analizowane są zapachy. U człowieka jego powierzchnia byłaby wielkości mniej więcej znaczka pocztowego, a u psa kartki papieru maszynowego

Jakie są więc korzyści z pracy nosem?

Węszenie uczy skupienia na zadaniu, wycisza, zużywa dużo energii oraz podbudowuje pewność siebie u psa. Jest to świetna aktywności dla każdego czworonoga.
Na zajęciach nauczysz się podstaw Nose Worku i dowiesz się, jak wykorzystać tę wiedzę dla urozmaicenia codziennych aktywności ze swoim pupilem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Nose Work

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies

Bardzo polecam kurs Spokój prowadzony przez Macieja Wojciechowskiego. Zdobywamy na nim niezbędną wiedzę teoretyczną i na niej opieramy ćwiczenia praktyczne. Trening jest zróżnicowany i daje nam bazę niezbędną do dalszej pracy z psem. Dzięki wskazówkom trenera i naszej konsekwencji szybko zobaczymy efekty. Ja dzięki uczestniczeniu w kursie uświadomiłam sobie, jak wiele mój pies już potrafi i co mogę zrobić, żeby usprawnić naszą komunikację. Bardzo doceniam zaangażowanie i cenne rady Macieja.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Magdalena i Balin

Miałam i mam przyjemność uczyć i rozwijać swojego psiaka na szkoleniach prowadzonych przez Macieja. Maciej jest osobą spokojną i z ogromną cierpliwością uczy oraz przekazuje kursantom swoją wiedzą. Ćwiczenia przerabiane na szkoleniu można śmiało wykorzystać podczas codziennych spacerów z radością dla obu stron (psiak i jego człowieka!). Obecnie korzystamy z zajęć nosework i z dużą radością oraz zaciekawieniem idę na kolejne, widząc jak mój psiak się bawi i rozwija poprzez różne ćwiczenia węchowe. Szczerze polecam zajęcia dla każdego czworonoga z tak życzliwym i doświadczonym trenerem jak Maciej!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Jadwiga i Fado

Powiem tak, naszą współpracę z Maćkiem oceniam świetnie, pomimo iż była krótka. 🙂 Dzięki naszej współpracy nauczyłem się praktycznych metod pracy z psem problemowym oraz tego, że czasem życie z psem nie będzie takie jakiego byśmy oczekiwali. Ponadto praca z psem zainspirowała mnie do zgłębiania „psich” tematów, w końcu skończyłem na Kynologii w Szczecinie (450km od domu) 🙂 Rób to co robisz, bo wierzę, że przez to ludzie mogą inaczej spojrzeć na psa.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kamil i Sara

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wygląda szkolenie Nose Work

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.