Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Szkolenie dla psów

Psiaki Młodziaki

Chcesz postawić pierwsze kroki w szkoleniu psów? Psiaki – Młodziaki to kurs podstawowego posłuszeństwa dla czworonogów od 4 do 9 miesiąca życia. Jest to idealny czas na szkolenie ponieważ Twój pies będzie wchodził powoli w okres buntu i może zacząć testować Twoją cierpliwość.

Psiaki Młodziaki

400 zł

4 spotkania

Szczegóły szkolenia Psiaki Młodziaki

 • Dla jakich psów jest szkolenie: dla czworonogów od 4 do 9 miesiąca życia
 • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16
 • Czas jednego spotkania: 1 godzina
 • Ilość i częstotliwość spotkań: 4, co tydzień o tej samej porze.
 • Wielkość grupy: od 2 do 5 psów. 

Uwagi:

 • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.
 • Ostatnie zajęcia grupowe odbywają się najczęściej poza placem treningowym. W zależności od szkolenia spotykamy się na terenie Uroczyska Lublinek lub innego parku, a także w mieście, blisko centrum. 
 • W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem.

Umów się na szkolenie

Psiaki Młodziaki - wolne terminy

GRU

1

Psiaki Młodziaki

GRU

21

Psiaki Młodziaki

BRAK TERMINÓW!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia

Poznaj szczegóły szkolenia Psiaki Młodziaki

Kurs „Psiaki-Młodziaki” przeznaczony jest dla starszych szczeniąt od 4 do 9 miesiąca życia. Kurs sprawdzi się świetnie również dla psów i osób, które nie uczestniczyły ze swoim psem w psim przedszkolu lub dopiero zaczynają naukę.

Wiek od 4 do 9 miesiąca, to dla psów okres pełen gwałtownych emocji, testowania granic i zasad, buntu oraz sprawdzania, na co mogą sobie pozwolić.  W tym okresie młode psy zachowują się tak, jakby nagle zapomniały wszystkiego czego się do tej pory nauczyły i testują naszą cierpliwość.

Celem kursu „Psiaki – Młodziaki” jest dostarczenie Państwu wiedzy i umiejętności do poradzenia sobie z podrostkiem w skuteczny i bezpieczny sposób. Dowiecie się, jak zbudować z psem relację opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

Co będziemy ćwiczyć na kursie:

 • przychodzenie na zawołanie,
 • chodzenie na luźnej smyczy,
 • skupianie uwagi na przewodniku,
 • zasady prawidłowej zabawy,
 • dowiesz się, jak prawidłowo budować relację z psem.


Pierwsze trzy zajęcia odbywają się na terenie ogrodzonego placu. Dzięki temu psy będą z dala od ulicznych rozproszeń i podczas pierwszych zajęć łatwiej będzie im skupić uwagę na przewodniku. Dodatkowo możliwe będzie zachowanie odpowiedniej odległości między psami, w razie gdyby towarzystwo innego psa, było na początku zbyt dużym wyzwaniem.

Na ostatnich czwartych zajęciach udamy się na spacer do miasta, gdzie będziemy mogli przetestować nabytą wiedzę i umiejętności w codziennych warunkach, gdzie jest o wiele więcej rozproszeń.

Szkolenie organizowane jest w ramach kursów Wesołej Łapki – Szkoły Przyjaciół Psów.

Instrukcja

Jak zapisać się na szkolenie Psiaki Młodziaki

Krok 1

Sprawdź dostępne terminy

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”. Wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie.

Krok 2

Zapłać za szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, dokonaj płatności na dane, które otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie, po przesłaniu formularza,

Krok 3

Zabierz psa na szkolenie

Poznaj tajniki pracy z psem! Zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zbudować lepszą relację ze swoim czworonogiem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Psiaki Młodziaki

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies

Miałam i mam przyjemność uczyć i rozwijać swojego psiaka na szkoleniach prowadzonych przez Macieja. Maciej jest osobą spokojną i z ogromną cierpliwością uczy oraz przekazuje kursantom swoją wiedzą. Ćwiczenia przerabiane na szkoleniu można śmiało wykorzystać podczas codziennych spacerów z radością dla obu stron (psiak i jego człowieka!). Obecnie korzystamy z zajęć nosework i z dużą radością oraz zaciekawieniem idę na kolejne, widząc jak mój psiak się bawi i rozwija poprzez różne ćwiczenia węchowe. Szczerze polecam zajęcia dla każdego czworonoga z tak życzliwym i doświadczonym trenerem jak Maciej!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Jadwiga i Fado

Bardzo polecam kurs Spokój prowadzony przez Macieja Wojciechowskiego. Zdobywamy na nim niezbędną wiedzę teoretyczną i na niej opieramy ćwiczenia praktyczne. Trening jest zróżnicowany i daje nam bazę niezbędną do dalszej pracy z psem. Dzięki wskazówkom trenera i naszej konsekwencji szybko zobaczymy efekty. Ja dzięki uczestniczeniu w kursie uświadomiłam sobie, jak wiele mój pies już potrafi i co mogę zrobić, żeby usprawnić naszą komunikację. Bardzo doceniam zaangażowanie i cenne rady Macieja.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Magdalena i Balin

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Ola i Rufus

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wygląda szkolenie Psiaki Młodziaki

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.