Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Kto prowadzi szkolenia dla psów Psie korepetycje?
Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanego behawiorystę psów i dogoterapautę Macieja Wojciechowskiego.
Jakie szkolenie wybrać dla swojego psa?

W zakładce Szkolenia możesz przejrzeć listę dostępnych kursów. Wszystkie są dokładnie opisane, abyś mógł dobrać szkolenie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Jeśli dalej będziesz miał wątpliwości zachęcam Cię do kontaktu. Porozmawiamy i pomogę Ci wybrać jak najlepszy dla Twojego psa kurs.

Jak mogę zapłacić za szkolenie?

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego znajdującego się na podstronie każdego szkolenia, na wskazanego w zgłoszeniu maila otrzymasz potwierdzenie zapisania się na kurs, wraz z danymi do wykonania przelewu.

Opłatę za szkolenie prosimy uiścić do 7 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia. W przypadku zapisania się na kurs, na którym są jeszcze wolne miejsca, parę dni przed szkoleniem, proszę o uregulowanie płatności przed 1 spotkaniem. Na kursach grupowych nie ma możliwości płatności gotówką.

Czy mogę zapłacić za szkolenie gotówką?

Tak, jest to jednak możliwe tylko w przypadku konsultacji indywidualnych.

Zapisałem się na szkolenie, co dalej?

Jeśli dokonałeś rezerwacji miejsca na szkoleniu, skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo w ciągu 3 dni, od daty wpłynięcia zgłoszenia.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia grupowe odbywają się na ogrodzony placu, przy ul. Gajcego 16 w Łodzi.

W przypadku zajęć indywidualnych, jeśli sytuacja wymaga obserwacji psa w środowisku domowym, istnieje również możliwość dojazdu trenera do klienta. Konsultacje odbywają się na terenie Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego.

Dojazd poza teren Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego jest dodatkowo płatny. Szczegóły są ustalane po kontakcie z trenerem. 

Czy na szkolenie mogę zabrać osoby towarzyszące?

Tak, w przypadku chęci zabrania na zajęcia dodatkowych osób, prosimy tylko o wcześniejszą informację.

Obecnie nie ma zapisów na szkolenie, które mnie interesuje. Co mam zrobić?

Terminy nowych szkoleń pojawiają się na stronie z około miesięcznym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz mieć pewność wzięcia udziału w najbliższej edycji szkolenia, wyślij zgłoszenie za pomocą formularza znajdującego się na podstronie interesującego Cię szkolenia.

Czy muszę zabrać coś ze sobą?

Na szkoleniu miej zawsze przy sobie aktualną książeczkę zdrowia psa. Pamiętaj również o pysznych smakołykach (niech to nie będzie zwykła karma) i ulubionej zabawce swojego psa.

Czy muszę jakoś przygotować psa do szkolenia?

Możesz przyjechać na zajęcia 10 minut wcześniej, żeby przejść się chwilę z psem i dać mu się załatwić.

Staraj się nie dawać psu przed zajęciami porcji jedzenia, aby na zajęciach był troszkę głodny. Dzięki temu będzie bardziej zmotywowany do pracy za smakołyki. 

PSIE KOREPETYCJE

Wszystkie szkolenia dla psów

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.