Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Szkolenie dla psów

Psie korepetycje dla szczeniaków

Pierwsze 2 miesiące w nowym domu, to najważniejszy czas w życiu psa. To, jak go wykorzystasz, może rzutować na przyszłe zachowanie Twoje pupila. Jest to moment najbardziej intensywnej socjalizacji, kiedy pies błyskawicznie uczy się nowych nawyków. Warto zacząć szkolenie jak najwcześniej i zapisać się dla przedszkola dla szczeniąt, żeby wykorzystać ten czas jak najlepiej.

Psie korki dla szczeniaka

600 zł

6 spotkań

Szczegóły szkolenia Psie korepetycje dla szczeniaków

 • Dla jakich psów jest szkolenie: dla szczeniaków od 2 do 4 miesiąca życia.
 • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16.
 • Czas jednego spotkania: 1 godzina.
 • Ilość i częstotliwość spotkań: 6, co tydzień o tej samej porze.
 • Wielkość grupy: do 4 szczeniorów (zależy mi, żeby jak najlepiej dojrzeć postępów każdego malucha). 
 • BONUS: Lekcja wideo na platformie e-learningowej – jak uczy się pies, o psich potrzebach oraz zasadach niezbędnych dla dobrego wychowania. 

Uwagi:

 • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.
 • Ostatnie zajęcia grupowe odbywają się najczęściej poza placem treningowym. W zależności od szkolenia spotykamy się na terenie Uroczyska Lublinek lub innego parku, a także w mieście, blisko centrum.
 • W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem. 

Umów się na szkolenie

Psie korepetycje dla szczeniaków! - wolne terminy

BRAK TERMINÓW!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia Przedszkole dla szczeniaków

Poznaj szczegóły Psich korepetycji dla szczeniaków

Pierwsze miesiące życia psa to najważniejszy okres w jego życiu. Odpowiednie zadbanie o niego w tym czasie może decydować, jak będzie radził sobie z emocjami, jak szybko będzie się uczył i jak będą wyglądały jego relacje z ludźmi, i innymi psami.

Co zrobić, aby dobrze wykorzystać pierwsze miesiące życia naszego pupila? Warto zadbać o jego szkolenie, pilnować, aby nabył jak najwięcej pozytywnych doświadczeń i nauczył się, jak ,,działa świat”. W tym czasie należy szczególną uwagę poświęcić właściwym kontaktom z różnymi ludźmi, psami i dźwiękami. Dzięki temu Twój szczeniak wyrośnie na spokojnego i zrównoważonego psa. 

W czasie spotkań szczeniaczki mają możliwość zapoznania się z nowym miejscem, ludźmi i innymi psami. Właściciele zaś uczą się jak kontrolować zabawy psów, co zrobić gdy szczeniak gryzie po rękach i skacze na ludzi. 

Dowiesz się, jak uczyć psa odpoczynku, załatwiania się w określonym miejscu, przychodzenia do przewodnika na każde wezwanie oraz chodzenia na luźnej smyczy. Zobaczysz, jak pozytywnie i bez przemocy nauczyć psa respektowania granic, ograniczeń i zasad jakie obowiązują w domu. 

 

Kurs Przedszkole dla Szczeniąt obejmuje 6 spotkań:

 • 1 zajęcia online na platformie Google Meet
Pierwsze spotkanie szkoleniowe jest organizacyjno-teoretyczne i poświęcone na omówienie najważniejszych spraw związanych z przybyciem szczeniaka do nowego domu, wychowaniem psa, zasadami domowymi, przebiegiem socjalizacji oraz kursu).

BONUS: Po tej lekcji otrzymujesz super bonus w postaci lekcji wideo na platformie psiekorepetycje.pl, w którym opowiadam Ci o tym, jak uczy się pies, jak zaspokoić jego potrzeby, na jakie sygnały zwracać uwagę oraz o sadach, które warto wprowadzić w Waszym codziennym życiu. 

 • 3 zajęcia w sali szkoleniowej.

Zajęcia skupione na praktyce i ćwiczeniu podstawowych umiejętności takich jak skupienie uwagi, podążanie za przewodnikiem, elementy przywołania i zostawania na miejscu. Szczeniaki uczą się również zasad wspólnej zabawy między sobą oraz ze swoimi opiekunami. 

 • 2 zajęcia w publicznym miejscu (1 spotkanie na mieście i 1 w salonie groomerskim).

Przedostatnie zajęcia odbywają się z profesjonalną Groomerką, gdzie maluchy poznają podstawowe zabiegi pielęgnacyjne i uczą się tolerancji dotyku. Macie okazje wypytać o środki najlepsze do pielęgnacji Waszych pociech. 
Ostatnie zajęcia wybieramy się ma miasto (okolice Manufaktury), gzie ćwiczymy zdobyte umiejętności w terenie i idziemy napić się pysznej kawki. 

 

DODATKOWE INFORMACJE: 

 • Po każdych zajęciach otrzymujesz skrypt w formie PDF z opisem wykonywanych ćwiczeń. 
 • Zajęcia ze szczeniakami odbywają się w pomieszczeniach, gdzie nie mają wstępu żadne obce psy, a te biorące udział w zajęciach są zdrowe i otoczone opieką lekarzy weterynarii.

UWAGA: W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo szczeniaczków prosimy o zaświadczenie od lekarza weterynarii, który stwierdza, że szczeniak jest zdrowy, odrobaczony, wolny od pasożytów zewnętrznych i nie ma przeciwwskazań do rozpoczęcia zajęć w psim przedszkolu.

Instrukcja

Jak zapisać się na Przedszkole dla szczeniaków w Psich korepetycjach?

Krok 1

Sprawdź dostępne terminy

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”. Wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie.

Krok 2

Zapłać za szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, dokonaj płatności na dane, które otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie, po przesłaniu formularza,

Krok 3

Zabierz psa na szkolenie

Poznaj tajniki pracy z psem! Zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zbudować lepszą relację ze swoim czworonogiem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Przedszkole dla Szczeniaków

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach PSICH KOREPETYCJI

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Maćka przy wyborze trenera. Ma dużą wiedzę, którą się chętnie dzieli i super podejście do naszego Irona. Wie, jak z nim postępować, aby był przyjaznym i zrównoważonym psem. Poza tym po każdym treningu udziela cennych wskazówek do ćwiczeń w domu. Jest z nami cały czas w kontakcie, nawet jak się nie spotykamy na treningach. To bardzo nam pomaga w wychowaniu naszego owczarka.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kasia, Artur i Iron

Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Agnieszka i Drops

Trafiliśmy pod skrzydła Macieja Wojciechowskiego podczas kursu wyjazdowego, dzięki czemu mieliśmy okazję blisko współpracować codziennie przez tydzień. Był to bardzo intensywny okres, okraszony ciężką pracą i obfitujący w stresujące sytuacje. Gdy kończyła się cierpliwość i przechodziliśmy załamanie, magiczne słowo „Spokojnie” z ust Maćka przywracało nas do porządku. Dzięki niemu odnieśliśmy sukces, nie poddaliśmy się. Wyznaczył ścieżkę, którą kroczyliśmy i która pozwoliła nam poskromić naszego „Bandytę”. Siła spokoju, profesjonalizm i zrozumienie psiej natury – tak można podsumować kompetencje tego trenera. Polecamy z całego serca!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Joanna i White

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wygląda szkolenie Przedszkole dla Szczeniąt

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.