Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Szkolenie dla psów

Psie korepetycje z podstaw i motywacji

Chcesz postawić pierwsze kroki w szkoleniu psów? Zapraszam Cię Psie korepetycje z podstaw i motywacji, gdzie wprowadzę Cię w podstawy szkolenia psów i zasad, którymi powinniśmy się kierować ćwicząc z naszymi psami oraz jak taki trening zorganizować. Program kursu obejmuje naukę podstawowych elementów, które wpływają na skupienie psa na jego przewodniku, podążanie za opiekunem oraz motywację psa do pracy. Szkolenie przeznaczone jest dla psów każdej rasy i w każdym wieku, jednak dopiero od 5 miesiąca życia (szczeniory mają swoje wyjątkowe potrzeby w pierwszych miesiącach). Decydując się na Psie korepetycje z podstaw i motywacji otrzymujesz również wyjątkowy BONUS.

Psie korki z podstaw i motywacji

500 zł

5 spotkań

Szczegóły szkolenia Spokój!

 • Dla jakich psów jest szkolenie: dla czworonogów od 5 miesiąca życia.
 • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16.
 • Czas jednego spotkania: 1 godzina.
 • Ilość i częstotliwość spotkań: 5, co tydzień o tej samej porze.
 • Wielkość grupy: do 3 psów (zależy mi, żeby dopilnować postępów każdego kursanta). 
 • BONUS: MINI KURS wideo o zabawach węchowych na spacerze. Otrzymujesz dostęp do platformy, gdzie się logujesz i oglądasz.

Uwagi:

 • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.
 • Ostatnie zajęcia grupowe odbywają się najczęściej poza placem treningowym. W zależności od szkolenia spotykamy się na terenie Uroczyska Lublinek lub innego parku, a także w mieście, blisko centrum. 
 • W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem.

Umów się na szkolenie

Psie korepetycje z podstaw i motywacji - wolne terminy

BRAK TERMINÓW!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia dla psów

Poznaj szczegóły szkolenia Psie korepetycje z podstaw i motywacji

Kurs przeznaczony jest dla psiaków od 5 miesiąca życia, którym brakuje podstaw szkoleniowych, stawiają pierwsze kroki w nauce lub po prostu chcą spędzić aktywnie czas, ucząc się nowych rzeczy. Idealnie sprawdzi się dla psów młodych w okresie buntu, które muszą gdzieś ukierunkować swoją energię, jak i starszych, które muszą się rozruszać – w końcu my i nasi pupile uczymy się całe życie. 

Celem kursu jest opanowanie przez psy i ich opiekunów podstaw pracy i zbudowanie motywacji do ćwiczeń, co pozytywnie wpłynie na Wasze relacje i budowanie wspólnego zaufania. 

Co dokładnie będziemy ćwiczyć na kursie?

 •  Skupienie uwagi z inicjatywy Twojego psa (kształtowanie)
 •  Elementy przywołania (budowanie motywacji psa do podbiegania do nas) 
 •  Podążanie za przewodnikiem (przebywanie blisko przewodnika, chętne podążanie na smyczy).
 •  Zabawa z psem, jak powinna wyglądać i dlaczego to takie ważne. 
 •  Przywołanie awaryjne

 

Te wszystkie elementy są niezbędną bazą do pracy i zbudowania z psem relacji opartej na zaufaniu, w której pies będzie po prostu chętnie z Tobą współpracował.
BONUS: Pamiętaj, że wybierając szkolenie otrzymujesz dostęp do mojej platformy z kursami online, gdzie w prezencie dostajesz MINI-KURS wideo o zabawach węchowych, które idealnie sprawdzą się na każdym spacerze i w pozytywny sposób zmęczą Twojego psa.

 

DODATKOWE INFORMACJE: 

Pierwsze cztery zajęcia odbywają się na terenie ogrodzonego placu. Dzięki temu psy będą z dala od ulicznych rozproszeń i podczas pierwszych zajęć łatwiej będzie im skupić uwagę na przewodniku. Dodatkowo możliwe będzie zachowanie odpowiedniej odległości między psami, w razie gdyby towarzystwo innego psa, było na początku zbyt dużym wyzwaniem.

 • Po każdych zajęciach otrzymujesz skrypt w formie PDF z opisem wykonywanych ćwiczeń. 

Na ostatnich zajęciach udamy się na spacer do miasta, gdzie będziemy mogli przetestować nabytą wiedzę i umiejętności w codziennych warunkach, gdzie jest o wiele więcej rozproszeń. Zrobimy sobie wspólny spacer z elementami spaceru strukturalnego, gdzie poćwiczymy wykorzystując naturalne elementy otoczenia. 

 

Instrukcja

Jak zapisać się na szkolenie z Psich podstaw i motywacji?

Krok 1

Wybierz termin szkolenia

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”. Wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie.

Krok 2

Zapłać za szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, dokonaj płatności na dane, które otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie, po przesłaniu formularza.

Krok 3

Zabierz psa na szkolenie

Poznaj tajniki pracy z psem! Zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zbudować lepszą relację ze swoim czworonogiem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Spokój! Skuteczna nauka opanowania emocji

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Opinie o szkoleniu PSÓW psich korepetycjI

Dalej masz wątpliwości i chcesz się dowiedzieć, jak wyglądają szkolenia?

Sprawdź opinie moich klientów, którzy uchylają rąbka tajemnicy.

Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Agnieszka i Drops

Poznałam Maćka na 7 dniowych warsztatach – SUPER PIES. Byłam tam w zeszłym roku z moją Nuką, która była ze mną od miesiąca – Nuka jest psem ze schroniska. Maciej był naszym psychologiem i behawiorystą, Potrafił zdobyć zaufanie Nuki (i moje), która była agresywna do wszystkich wokół. Doprowadził Nukę do ,,użyteczności publicznej” i nauczył, jak ja mam się zachowywać wobec Niej. A Maciej – jest ciepłym, serdecznym, CIERPLIWYM, pomocnym, pomysłowym i uczynnym człowiekiem – i mogłabym tak długo jeszcze. Polecam z serca.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Dzidka i Nuka

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kamil i Sara

Galeria zdjęć ZE SZKOLENIA PSÓW

Zobacz zdjęcia ze szkolenia z podstaw i motywacji!

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.