Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Szkolenie dla psów

Konsultacje indywidualne

Masz konkretny problem i szukasz rozwiązania lub po prostu chcesz nad czymś indywidualnie popracować? Twój pies Cię nie słucha, nie potrafi panować nad emocjami, doświadcza lęku, jest niepewny siebie lub agresywny? A może po prostu chcesz lepiej zrozumieć swojego pupila i nauczyć się z nim pracować? Skorzystaj z możliwości umówienia się na konsultację. Ułożę Ci jasny i skuteczny plan działania, dopasowany do Twojego psa, który krok po kroku będziemy realizować. 

Konsultacje indywidualne

200 zł

1 spotkanie

Szczegóły Konsultacji indywidualnych

  • Dla jakich psów jest szkolenie: dla psów w każdym wieku, dowolnej rasy.
  • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16, lub jeśli sytuacja tego wymaga, u klienta (w przypadku dojazdu poza Łódź i Piotrków, koszt spotkania wynosi 250 zł).
  • Po pierwszym spotkaniu otrzymujesz BONUSY: Dostęp do wykładów wideo na temat psich potrzeb i tajemnic psiego uczenia się na platformie psiekorepetycje.pl.
  • Po drugim spotkaniu otrzymujesz mini kurs online – 7 zabaw węchowych na każdy spacer z psem. Na materiałach wideo pokażę Ci, jak takie zabawy zorganizować.
  • Czas jednego spotkania: 1 godzina.
  • Ilość i częstotliwość spotkań: do ustalenia indywidualnie.
  • Wielkość grupy: zajęcia indywidualne.

Umów się na INDYWIDUALNE SZKOLENIE DLA PSA

Konsultacje Indywidualne

Zostaw swoje dane kontaktowe. Po przesłaniu formularza na maila otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia, a ja odezwę się do Ciebie, by ustalić z Tobą szczegóły i określić termin zajęć.

Konsultacje indywidualne

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis Szkolenia DLA PSA

Jak wygląda Konsultacja Indywidualna

1.

Robię z Tobą dokładny wywiad na temat psa, a następnie przeprowadzam obserwację jego zachowania.

2.

Omawiamy wnioski i pokazuję Ci ćwiczenia, jakie będziesz wykonywać między zajęciami.

3.

Dostajesz zalecenia i plan dokładnego postępowania ,,krok po kroku”. Na końcu ustalamy termin kolejnego spotkania.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Konsultacje indywidualne

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach PSICH KOREPETYCJI

Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Agnieszka i Drops

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Ola i Rufus

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Maćka przy wyborze trenera. Ma dużą wiedzę, którą się chętnie dzieli i super podejście do naszego Irona. Wie, jak z nim postępować, aby był przyjaznym i zrównoważonym psem. Poza tym po każdym treningu udziela cennych wskazówek do ćwiczeń w domu. Jest z nami cały czas w kontakcie, nawet jak się nie spotykamy na treningach. To bardzo nam pomaga w wychowaniu naszego owczarka.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kasia, Artur i Iron

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wyglądają Konsultacje Indywidualne

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.