Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

PSIE KOREPETYCJE

Skuteczne szkolenia dla psów

Też traktujesz psa, jak członka rodziny? Bycie przewodnikiem czworonoga to ciągłe wyzwania i to jak sobie z nimi poradzimy będzie wpływać na zachowanie naszego pupila i relację, jaką z nami zbuduje.

Na pewno chcesz dla swojego psa, jak najlepiej, dlatego szukasz różnych szkoleń i dokształcasz się w tym temacie. Zobacz, jak mogę Ci pomóc lepiej dogadać się z Twoim psem.

Przedszkole dla Szczeniaków

Pierwsze 2 miesiące w nowym domu, to najważniejszy moment w wychowaniu szczeniaka. W trakcie 6 spotkań dowiesz się, jak mądrze wykorzystać ten czas.

Korepetycje z podstaw i motywacji

Dla psów od 4 do 9 miesiąca życia. Na zajęciach Twój pies nauczy się podstaw posłuszeństwa, a Ty dowiesz się, jak stawiać psu granice. Kurs obejmuje 4 spotkania. 

Korepetycje z opanowania emocji

To kurs dla psów, które mają trudności z opanowaniem emocji. W trakcie 5 spotkań dowiesz się, jak w praktyce uczyć swojego psa panowania nad ekscytacją.

Konsultacje Indywidualne

Masz konkretny problem z psem i szukasz rozwiązania? Na spotkaniu ułożę Ci jasny plan postępowania ,,krok po kroku”. Razem znajdziemy rozwiązanie. 

Szkolenie dla psów Do mnie! Skuteczna nauka przywołania - Nie Ma To Jak Pies

Szkolenia online

Jeśli szukasz dodatkowej wiedzy lub nie masz czasu na szkolenie stacjonarne wybierz Psie korepetycje online i ucz się skąd chcesz oraz kiedy tylko chcesz.

Nose Work

Węszenie pomaga w wyciszeniu psa i uczy psa skupienia na zadaniu. Dzięki zajęciom dowiesz się, jak zmęczyć umysł swojego pupila w naturalny dla niego sposób.

terminy

Najbliższe szkolenia Nie Ma To Jak Pies

GRU

20

Przedszkole dla szczeniąt

GRU

1

Psiaki Młodziaki

GRU

21

Psiaki Młodziaki

Nie widzisz terminu, który Ci odpowiada?

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Instrukcja

Jak zapisać się na szkolenie

Krok 1

Wybierz szkolenie

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”, który znajduje się na podstronie Szkolenia lub wejdź w podstronę Terminy szkoleń i znajdź interesujący Cię kurs.

Krok 2

Wypełnij formularz

Następnie prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie zapisu na szkolenie wraz z informacjami niezbędnymi do dokonania przelewu za szkolenie.

Krok 3

Zapłać za szkolenie

W terminie do 7 dni przed jego rozpoczęciem. W ciągu 5 dni od przesłania przez Ciebie formularza z zapisem, skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Korzyści po szkoleniach

Co zyskasz, dzięki moim szkoleniom

Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a pozostałe 167 godzin tygodnia musisz radzić sobie sam. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak masz zachować się w określonych sytuacjach i jak ćwiczyć.

Poznasz tajniki pracy z psami

Żeby praktycznie robić coś dobrze, warto to rozumieć. Na szkoleniu dowiesz się, dlaczego pracujemy tak, a nie inaczej i nauczysz się, jak zastosować tę wiedzę na co dzień. Dzięki szkoleniu lepiej zrozumiesz swojego psa i pracę z nim.

Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Zbudujesz lepszą relację ze swoim psem

Wyobraź sobie, że wołasz psa a on przychodzi. Wychodzicie na spacery i nie ciągnie na smyczy. Jest wiernym i spokojnym towarzyszem, z którym możesz aktywnie spędzać czas, a w domu razem odpoczywacie. Dzięki wskazówkom ode mnie będziesz do tego krok bliżej.

Twój pies sprawia Ci poważne trudności?

Wybierz konsultacje indywidualne i zacznij pracować nad rozwiązaniem problemu.

Opinie o szkoleniach PSICH KOREPETYCJI

Dalej masz wątpliwości i chcesz się dowiedzieć, jak wyglądają szkolenia?

Sprawdź opinie moich klientów, którzy uchylają rąbka tajemnicy.

Trafiliśmy pod skrzydła Macieja Wojciechowskiego podczas kursu wyjazdowego, dzięki czemu mieliśmy okazję blisko współpracować codziennie przez tydzień. Był to bardzo intensywny okres, okraszony ciężką pracą i obfitujący w stresujące sytuacje. Gdy kończyła się cierpliwość i przechodziliśmy załamanie, magiczne słowo „Spokojnie” z ust Maćka przywracało nas do porządku. Dzięki niemu odnieśliśmy sukces, nie poddaliśmy się. Wyznaczył ścieżkę, którą kroczyliśmy i która pozwoliła nam poskromić naszego „Bandytę”. Siła spokoju, profesjonalizm i zrozumienie psiej natury – tak można podsumować kompetencje tego trenera. Polecamy z całego serca!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Joanna i White

Miałam i mam przyjemność uczyć i rozwijać swojego psiaka na szkoleniach prowadzonych przez Macieja. Maciej jest osobą spokojną i z ogromną cierpliwością uczy oraz przekazuje kursantom swoją wiedzą. Ćwiczenia przerabiane na szkoleniu można śmiało wykorzystać podczas codziennych spacerów z radością dla obu stron (psiak i jego człowieka!). Obecnie korzystamy z zajęć nosework i z dużą radością oraz zaciekawieniem idę na kolejne, widząc jak mój psiak się bawi i rozwija poprzez różne ćwiczenia węchowe. Szczerze polecam zajęcia dla każdego czworonoga z tak życzliwym i doświadczonym trenerem jak Maciej!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Jadwiga i Fado

Bardzo polecam kurs Spokój prowadzony przez Macieja Wojciechowskiego. Zdobywamy na nim niezbędną wiedzę teoretyczną i na niej opieramy ćwiczenia praktyczne. Trening jest zróżnicowany i daje nam bazę niezbędną do dalszej pracy z psem. Dzięki wskazówkom trenera i naszej konsekwencji szybko zobaczymy efekty. Ja dzięki uczestniczeniu w kursie uświadomiłam sobie, jak wiele mój pies już potrafi i co mogę zrobić, żeby usprawnić naszą komunikację. Bardzo doceniam zaangażowanie i cenne rady Macieja.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Magdalena i Balin

Galeria zdjęć

Dołącz do ekipy PSICH KOREPETYCJI

Chcesz zapisać się na szkolenie w innym terminie niż w terminarzu?

Odezwij się do mnie. Wspólnie znajdziemy dogodny termin na szkolenie.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.