Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Szkolenie dla psów

Psie korepetycje z opanowania emocji

Twój pies ma problem z nadpobudliwością i opanowaniem emocji? Kurs przeznaczony jest dla psów, które nadmiernie się ekscytują. Na zajęciach dowiesz się, jak w praktyczny sposób pomóc psu w radzeniu sobie z wysokimi emocjami i nauczysz się go wspierać. Na szkoleniu nie uczymy się podstawowych komend, skupiamy się na sprawdzonych metodach pracy z nadmiarem emocji. 

Psie korepetycje z opanowania emocji

600 zł

5 spotkań

Szczegóły szkolenia Spokój!

 • Dla jakich psów jest szkolenie: dla czworonogów od 6 miesiąca życia.
 • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16.
 • Czas jednego spotkania: 1 godzina.
 • Ilość i częstotliwość spotkań: 5, co tydzień o tej samej porze.
 • Wielkość grupy: do 3 psów (często zamykam grupę na 2 psach, żeby jak najbardziej skupić się na poszczególnych kursantach).
 • BONUS: Po szkoleniu otrzymujesz roczny dostęp do platformy e-learningowej z kursem wideo o opanowaniu psich emocji, o łącznej długości ponad 5 godzin! Możesz wracać do materiałów i robić powtórki, kiedy tylko chcesz.

Uwagi:

 • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.
 • Ostatnie zajęcia grupowe odbywają się najczęściej poza placem treningowym. W zależności od szkolenia spotykamy się na terenie Uroczyska Lublinek lub innego parku, a także w mieście, blisko centrum. 
 • W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem.

Umów się na szkolenie

Spokój! - wolne terminy

BRAK TERMINÓW!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia dla psów

Poznaj szczegóły szkolenia Psie korepetycje z opanowania emocji!

Kurs jest przeznaczony dla psów, które nadmiernie się ekscytują. 

To oznacza, że skaczą przy powitaniu, rzucają się na inne psy (bo chcą się koniecznie z nimi bawić), szczekają przy wychodzeniu na spacer, wymuszają uwagę właściciela, nie potrafią się uspokoić.

Jeśli masz takiego nadpobudliwego psa, to opanowanie jego emocji i nauczenie samokontroli jest podstawową umiejętnością, aby móc w ogóle z nim pracować. Dzięki serii zaplanowanych ćwiczeń w małej grupie masz możliwość przećwiczenia wszystkich umiejętności krok po korku. Wspólna praca z psem oraz proste, jasno określone w Waszej relacji zasady, pozwolą Wam lepiej się zrozumieć i zbudować silniejsze zaufanie. 

 

Kurs składa się z 5 spotkań.

 •  Pierwsze spotkanie odbywa online się bez psów na platformie Google Meet. Omawiamy na nim najważniejsze aspekty teoretyczne pracy z psem i zasady, które warto wprowadzić do codziennej rutyny. Macie też wtedy okazję do zadawania pytań. 
 • Kolejne 3 spotkania odbywają się na placu szkoleniowym, gdzie ćwiczymy skupienie uwagi, spokojne czekanie na miejscu oraz podążanie za przewodnikiem na smyczy. Omawiamy też zasady prawidłowej zabawy. 
 • Ostatnie 5 spotkanie odbywa się w terenie, gdzie ćwiczymy zdobyte umiejętności (w parku lub na terenie Manufaktury). Spotkanie ma charakter spaceru strukturalnego. UWAGA: W przypadku silnej nadreaktywności u psiaków biorących udział w szkoleniu, ostatnie spotkanie może odbywać się w dalszym ciągu na placu. Kolejne etapy treningów wprowadzamy wtedy w trybie indywidualnym.

   

 • Po szkoleniu otrzymujesz dostęp do kursu online o tematyce opanowania psich emocji, dzięki czemu masz możliwość powtarzania zdobytej wiedzy teoretycznej. 
 
Dodatkowe informacje:
Po każdym spotkaniu otrzymujesz krótki skrypt z podsumowaniem ćwiczeń. 

Instrukcja

Jak zapisać się na szkolenie Psie korepetycje z opanowania emocji

Krok 1

Wybierz termin szkolenia

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”. Wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie.

Krok 2

Zapłać za szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, dokonaj płatności na dane, które otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie, po przesłaniu formularza.

Krok 3

Zabierz psa na szkolenie

Poznaj tajniki pracy z psem! Zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zbudować lepszą relację ze swoim czworonogiem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Psie korepetycje z opanowania emocji

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Opinie o szkoleniach psich korepetycji

Dalej masz wątpliwości i chcesz się dowiedzieć, jak wygląda szkolenie?

Sprawdź opinie moich klientów, którzy uchylają rąbka tajemnicy.

Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Agnieszka i Drops

Poznałam Maćka na 7 dniowych warsztatach – SUPER PIES. Byłam tam w zeszłym roku z moją Nuką, która była ze mną od miesiąca – Nuka jest psem ze schroniska. Maciej był naszym psychologiem i behawiorystą, Potrafił zdobyć zaufanie Nuki (i moje), która była agresywna do wszystkich wokół. Doprowadził Nukę do ,,użyteczności publicznej” i nauczył, jak ja mam się zachowywać wobec Niej. A Maciej – jest ciepłym, serdecznym, CIERPLIWYM, pomocnym, pomysłowym i uczynnym człowiekiem – i mogłabym tak długo jeszcze. Polecam z serca.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Dzidka i Nuka

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kamil i Sara

Galeria zdjęć ze szkolenia

Zobacz byłych kursantów szkolenia Psie Korki z opanowania emocji!

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.