Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach

Sprawdź, co o szkoleniach sądzą moim klienci i dołącz do ekipy PSICH KOREPETYCJI

Poznałam Maćka na 7 dniowych warsztatach – SUPER PIES. Byłam tam w zeszłym roku z moją Nuką, która była ze mną od miesiąca – Nuka jest psem ze schroniska. Maciej był naszym psychologiem i behawiorystą, Potrafił zdobyć zaufanie Nuki (i moje), która była agresywna do wszystkich wokół. Doprowadził Nukę do ,,użyteczności publicznej” i nauczył, jak ja mam się zachowywać wobec Niej. A Maciej – jest ciepłym, serdecznym, CIERPLIWYM, pomocnym, pomysłowym i uczynnym człowiekiem – i mogłabym tak długo jeszcze. Polecam z serca.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Dzidka i Nuka

Miałam i mam przyjemność uczyć i rozwijać swojego psiaka na szkoleniach prowadzonych przez Macieja. Maciej jest osobą spokojną i z ogromną cierpliwością uczy oraz przekazuje kursantom swoją wiedzą. Ćwiczenia przerabiane na szkoleniu można śmiało wykorzystać podczas codziennych spacerów z radością dla obu stron (psiak i jego człowieka!).

Obecnie korzystamy z zajęć nosework i z dużą radością oraz zaciekawieniem idę na kolejne, widząc jak mój psiak się bawi i rozwija poprzez różne ćwiczenia węchowe.

Szczerze polecam zajęcia dla każdego czworonoga z tak życzliwym i doświadczonym trenerem jak Maciej!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Jadwiga i Fado

Bardzo polecam kurs Spokój prowadzony przez Macieja Wojciechowskiego. Zdobywamy na nim niezbędną wiedzę teoretyczną i na niej opieramy ćwiczenia praktyczne. Trening jest zróżnicowany i daje nam bazę niezbędną do dalszej pracy z psem. Dzięki wskazówkom trenera i naszej konsekwencji szybko zobaczymy efekty. Ja dzięki uczestniczeniu w kursie uświadomiłam sobie, jak wiele mój pies już potrafi i co mogę zrobić, żeby usprawnić naszą komunikację. Bardzo doceniam zaangażowanie i cenne rady Macieja.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Magdalena i Balin

Trafiliśmy pod skrzydła Macieja Wojciechowskiego podczas kursu wyjazdowego, dzięki czemu mieliśmy okazję blisko współpracować codziennie przez tydzień. Był to bardzo intensywny okres, okraszony ciężką pracą i obfitujący w stresujące sytuacje. Gdy kończyła się cierpliwość i przechodziliśmy załamanie, magiczne słowo „Spokojnie” z ust Maćka przywracało nas do porządku. Dzięki niemu odnieśliśmy sukces, nie poddaliśmy się. Wyznaczył ścieżkę, którą kroczyliśmy i która pozwoliła nam poskromić naszego „Bandytę”. Siła spokoju, profesjonalizm i zrozumienie psiej natury – tak można podsumować kompetencje tego trenera. Polecamy z całego serca!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Joanna i White

Powiem tak, naszą współpracę z Maćkiem oceniam świetnie, pomimo iż była krótka. 🙂 Dzięki naszej współpracy nauczyłem się praktycznych metod pracy z psem problemowym oraz tego, że czasem życie z psem nie będzie takie jakiego byśmy oczekiwali. Ponadto praca z psem zainspirowała mnie do zgłębiania „psich” tematów, w końcu skończyłem na Kynologii w Szczecinie (450km od domu) 🙂 Rób to co robisz, bo wierzę, że przez to ludzie mogą inaczej spojrzeć na psa.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kamil i Sara

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Ola i Rufus

Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Agnieszka i Drops

Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na Maćka przy wyborze trenera. Ma dużą wiedzę, którą się chętnie dzieli i super podejście do naszego Irona. Wie, jak z nim postępować, aby był przyjaznym i zrównoważonym psem. Poza tym po każdym treningu udziela cennych wskazówek do ćwiczeń w domu. Jest z nami cały czas w kontakcie, nawet jak się nie spotykamy na treningach. To bardzo nam pomaga w wychowaniu naszego owczarka.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kasia, Artur i Iron

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.