Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

PSIE KOREPETYCJE

Do mnie! Skuteczna nauka przywołania

Chcesz, żeby Twój pies przybiegał, kiedy go wołasz? Przywołanie to jedna z najważniejszych komend, jakich uczymy nasze psy. Wielokrotnie byłem świadkiem, jak ta komenda uratowała psom życie.  Dzięki dobrze zrobionej komendzie ,,do mnie” będziesz dużo spokojniejszy, kiedy Twój pies biega luzem. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku skutecznie nauczyć psa przychodzenia na zawołanie, zapoznaj się z ofertą tego kursu. 

Szkolenie dla psów Do mnie! Skuteczna nauka przywołania - Nie Ma To Jak Pies
Do mnie!

500 zł

4 spotkania

Szczegóły szkolenia Do mnie!

  • Dla jakich psów jest szkolenie: dla wszystkich psów od 4 miesiąca życia.
  • Miejsce spotkań: zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu, przy ul. Gajcego 16.
  • Czas jednego spotkania: 1 godzina.
  • Ilość i częstotliwość spotkań: 4, co tydzień o tej samej porze.
  • Wielkość grupy: do 4 psów. 

Uwagi:

  • Szkolenie nie jest przeznaczone dla psów agresywnych.
  • Ostatnie zajęcia grupowe odbywają się najczęściej poza placem treningowym. W zależności od szkolenia spotykamy się na terenie Uroczyska Lublinek lub innego parku, a także w mieście, blisko centrum. 
  • W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem.

Umów się na szkolenie

Do mnie! - wolne terminy

BRAK TERMINÓW!

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, a obecnie nie są prowadzone zapisy, to wpisz się na listę oczekujących i zarezerwuj miejsce na najbliższej edycji szkolenia. Dzięki temu zyskasz pierwszeństwo i poinformuję Cię bezpośrednio o nowej dacie rozpoczęcia kursu. Możesz też nie czekać i umówić się na konsultacje indywidualne.

Zapisz się na listę oczekujących

Lista oczekujących na szkolenie

UWAGA!
Jeśli Twój pies bywa agresywny lub ma problemy z zachowaniem w towarzystwie innych psów, wybierz szkolenie indywidualne!

UWAGA!
W przypadku pojawienia się cieczki u Twojej suczki, proszę o kontakt przed szkoleniem

Opis szkolenia

Poznaj szczegóły szkolenia Do mnie!

W tracie 4 spotkań dowiesz się, w jaki sposób nauczyć psa przychodzenia na zawołanie. Pierwsze spotkanie jest spotkaniem teoretycznym i odbywa się bez psów. Dowiesz się na nim w jaki sposób uczy się pies i jak możesz zwiększyć jego motywację do przychodzenia i współpracy z Tobą, w trakcie Waszej codziennej rutyny. Dostaniesz również wskazówki czego nie robić i co wpływa na to, że psy często nie przychodzą i wolą za czymś pogonić, pobawić się z innymi psami czy zająć się wyczutym na spacerze zapachem.

Kolejne 2 spotkania odbywają się na placu szkoleniowym przy ul. Gajcego 16 w Łodzi, gdzie wykonujemy serię ćwiczeń, które służą nauce przywołania. Ostatnie spotkanie odbywa się w terenie, gdzie wykonujemy ćwiczenia w rozproszeniach. Od pierwszego spotkania, poza normalnym przywołaniem, zaczynamy również wprowadzać elementy niezbędne do ,,przywołania awaryjnego”.

Po każdym spotkaniu kursanci otrzymują na maila skrypt, z wykonywanymi na zajęciach ćwiczeniami. Poza opisem ćwiczeń materiały zawierają również wskazówki, na które warto zwrócić uwagę przy treningach.

Instrukcja

Jak zapisać się na szkolenie Do mnie!

Krok 1

Sprawdź dostępne terminy

Następnie kliknij „Zarezerwuj termin”. Wybierz termin szkolenia, wypełnij formularz i prześlij go do mnie. Na maila otrzymasz potwierdzenie.

Krok 2

Zapłać za szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, dokonaj płatności na dane, które otrzymasz w mailu potwierdzającym zgłoszenie, po przesłaniu formularza,

Krok 3

Zabierz psa na szkolenie

Poznaj tajniki pracy z psem! Zdobądź praktyczną wiedzę, która pomoże Ci zbudować lepszą relację ze swoim czworonogiem.

Zapisz psa na szkolenie z behawiorystą

Sprawdź dostępne szkolenia i poznaj know HAU pracy z psem.

Do mnie! Skuteczna nauka przywołania

3 najważniejsze korzyści, które zyskasz po szkoleniu

1. Praktyczne podejście

Przekuwam teorię w działanie. Na zajęciach z psem jesteśmy tylko godzinę, a w czasie pozostałych 167 sam przenosisz wszystko na realne życie. Zależy mi, żebyś przede wszystkim wiedział, jak ćwiczyć i zachować się w określonych sytuacjach.

2. Poznasz tajniki pracy z psem

Żeby w praktyce robić coś dobrze, warto to rozumieć. Dzięki szkoleniu staniesz się bardziej świadomym przewodnikiem i lepiej zrozumiesz swojego psa. Na szkoleniu dostaniesz ogrom sprawdzonej wiedzy i dowiesz się, w jaki sposób uczy się Twój pies. 

3. Unikniesz podstawowych błędów

Rady ode mnie pomogą Ci nie robić błędów, które przed Tobą popełniało wielu właścicieli psów, a następnie musieli radzić sobie z ich konsekwencjami. Na pewno chcesz dla swojego czworonoga jak najlepiej, więc nie stosuj metody prób i błędów.

Co mówią moi klienci

Opinie o szkoleniach Psich korepetycji

Trafiliśmy pod skrzydła Macieja Wojciechowskiego podczas kursu wyjazdowego, dzięki czemu mieliśmy okazję blisko współpracować codziennie przez tydzień. Był to bardzo intensywny okres, okraszony ciężką pracą i obfitujący w stresujące sytuacje. Gdy kończyła się cierpliwość i przechodziliśmy załamanie, magiczne słowo „Spokojnie” z ust Maćka przywracało nas do porządku. Dzięki niemu odnieśliśmy sukces, nie poddaliśmy się. Wyznaczył ścieżkę, którą kroczyliśmy i która pozwoliła nam poskromić naszego „Bandytę”. Siła spokoju, profesjonalizm i zrozumienie psiej natury – tak można podsumować kompetencje tego trenera. Polecamy z całego serca!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Joanna i White

Drops – pies niezwykły, który wymaga wyjątkowego podejścia. Problemy z agresją, nadwrażliwość na dźwięki, lęk separacyjny – to były tylko niektóre z zadania do przepracowania. Razem z moim futrzakiem szukaliśmy pomocy w różnych miejscach i miastach – z bardzo różnym efektem. Niektóre problemy udało się wyeliminować, inne niestety nasiliły się. Przypadek sprawił, że zapisałam się na kolejne spotkanie online dotyczące pracy z psem. I tak zdecydowaliśmy się na współpracę z Maćkiem. Nasz guru od spraw psich – jak teraz go nazywamy – okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dla mnie najważniejsze jest w naszej współpracy to, że nie ma głupich pytań – wszystkie moje wątpliwości i dylematy zostają rozwiane, wytłumaczone. Jeżeli cokolwiek mnie niepokoi – mogę liczyć na pomoc – mail, sms, rozmowa telefoniczna, to nasz stały kontakt. Ćwiczenia, które wykonujemy z psem, przynoszą efekt. Drops nauczył się nie reagować na pukanie do drzwi, nie rzuca się na inne psy, nareszcie do domu mogą przyjść goście. Ważna jest również duża elastyczność terminów spotkań. Umawiamy się z wyprzedzeniem tak, aby to dla mnie był najkorzystniejszy dzień i godzina. Szczególnie cenne są konsultacje u nas w domu – wtedy z Dropsem możemy przepracować problemy domowe, np. reakcję na dźwięk domofonu. Oprócz standardowych zajęć, Maciek zaproponował nam zadania, które są wyjątkowo ciekawe nie tylko dla Dropka, ale również dla mnie. Nasze nowe wyzwanie i doskonała zabawa to nosework. Ćwiczymy nie tylko w terenie pod okiem Maćka, ale również w domu, co powoduje, że futrzak ma ciekawe zajęcie i szybciej się uspokaja, łatwiej panuje nad swoimi zachowaniami. Bez wahania można powiedzieć, że nasza wspólna, systematyczna praca z Maćkiem, sprawia, że mój schroniskowy kundel staje się psem dobrze wychowanym i pozytywnie nastawionym do świata. Nie bez znaczenia jest także przystępna cena, która jest uzależniona od rodzaju zajęć

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Agnieszka i Drops

Powiem tak, naszą współpracę z Maćkiem oceniam świetnie, pomimo iż była krótka. 🙂 Dzięki naszej współpracy nauczyłem się praktycznych metod pracy z psem problemowym oraz tego, że czasem życie z psem nie będzie takie jakiego byśmy oczekiwali. Ponadto praca z psem zainspirowała mnie do zgłębiania „psich” tematów, w końcu skończyłem na Kynologii w Szczecinie (450km od domu) 🙂 Rób to co robisz, bo wierzę, że przez to ludzie mogą inaczej spojrzeć na psa.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Ola i Rufus

Galeria zdjęć

Zobacz, jak wygląda szkolenie Do Mnie!

Dalej masz wątpliwości, czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem na Twoje pytania.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.