Szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies LOGO

Założyciel szkoły dla psów psie korepetycje

Maciej Wojciechowski

Cześć, jestem certyfikowanym dogoterapeutą i behawiorystą, na terenie Łodzi prowadzę PSIE KOREPETYCJE.

Na poważnie wszystko zaczęło się około 5 lat temu, kiedy musiałem wychować psa, który miał mieć pewną wyjątkową misję… Jaką?

Dowiedz się więcej o mnie i jak to się stało, że zacząłem pomagać psom i ludziom budować lepsze relacje i zwyczajnie lepiej się dogadywać.

Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Szkolenia dla psów Konsultacje indywidualne Nie Ma To Jak Pies

Muszę się Wam do czegoś przyznać

Oprócz bycia psim behawiorystą jestem również psychologiem

Całe zamieszanie ze szkoleniem psów zaczęło się, kiedy byłem na początku studiów na pewnym wolontariacie, gdzie pomagałem opiekować się niepełnosprawnymi dziećmi. Byłem tam świadkiem, jak pies terapeutyczny sprawił, że niepełnosprawne dziecko z którym nie było kontaktu, spojrzało w jego kierunku i wyciągnęło rękę, żeby się przywitać. Dziecko nie patrzyło często nawet w stronę swoich rodziców, a w kierunku psa spojrzało.

Zrozumiałem wtedy, jak duży wpływ psy mogą mieć na nasze życie i emocje… Bo mają ogromny. Zgodzisz się ze mną? Sam możesz odpowiedzieć na pytanie, jak bardzo pies zmienił i wpłynął na Twoje życie. Skoro coś ma na nas tak ogromny wpływ to warto wiedzieć o tym i rozumieć to, jak najlepiej.

szkolenie psów to moja praca i pasja

A pies jest dla mnie członkiem rodziny...

Od czasu tego wolontariatu i szkole, żeby jak najlepiej zrozumieć świat psów i pomóc im lepiej dogadać się z ich właścicielami. 

Od 5 lat zajmuje się dogoterapią, w której dzielnie i z wiecznym uśmiechem na pysku wspiera mnie moja goldenka – Luna. Tak, to właśnie jest ta tajemnica… Luna jest psem pracującym i żeby móc pracować z dziećmi, wymagało to wielu treningów, czasu, szkoleń i doświadczeń z psami.

Moje kompetencje

Jestem certyfikowanym behawiorystą i trenerem

Prowadzę szkolenia grupowe i zajęcia indywidualne dla psów i ich opiekunów. Wielokrotnie uczestniczyłem w kursach wyjazdowych, gdzie codziennie przez tydzień pracowałem z różnymi psimi problemami, między innymi agresją, silnym lękiem, problemami z motywacją czy wysoką reaktywnością. Człowiek uczy się jednak całe życie, dlatego ciągle zdobywam nową wiedzę i staram się rozwijać. 

Każdego dnia wiedzę oraz doświadczenie przekuwam w działanie i pomagam ludziom takim jak Ty lepiej dogadywać się ze swoim czworonogiem.

Certyfikat V Ogólnopolskiej Konferencji Behawioryzmu Zwierząt - Maciej Wojciechowski - szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies
Certyfikat Kurs Podstawowy Dogoterapii - Interwencje z udziałem psów - Maciej Wojciechowski - szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies
Dyplom Behawiorysta - praktyk, zoopsycholog - Maciej Wojciechowski - szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies
Podziękowania za prowadzenie kursu Super Pies - Maciej Wojciechowski - szkolenia dla psów Nie Ma To Jak Pies

Opnie o szkoleniach PSIE KOREPETYCJE

Chcesz się dowiedzieć, jak wyglądają szkolenia?

Sprawdź opinie moich klientów, którzy uchylają rąbka tajemnicy.

Szczerze powiem, nie spodziewałem się, że współpraca z Maćkiem przyniesie nam takie efekty. Rufus był bardzo reaktywnym psiakiem, wykazywał agresję smyczowa wobec innych psów, ciągnął na spacerach. Maciek podszedł bardzo odpowiedzialnie do tematu. Z cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył jak mam postępować w określonych sytuacjach. Dzięki temu, spacery nie są dla mnie czynnikiem stresującym, a przyjemnością. Mój pies przestał rzucać się na inne, mogę go zabierać w miejsca gdzie jest dużo rozpraszaczy, a on potrafi się na mnie skupić. Jednak co najważniejsze nawiązałam z nim niesamowitą więź.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Ola i Rufus

Miałam i mam przyjemność uczyć i rozwijać swojego psiaka na szkoleniach prowadzonych przez Macieja. Maciej jest osobą spokojną i z ogromną cierpliwością uczy oraz przekazuje kursantom swoją wiedzą. Ćwiczenia przerabiane na szkoleniu można śmiało wykorzystać podczas codziennych spacerów z radością dla obu stron (psiak i jego człowieka!). Obecnie korzystamy z zajęć nosework i z dużą radością oraz zaciekawieniem idę na kolejne, widząc jak mój psiak się bawi i rozwija poprzez różne ćwiczenia węchowe. Szczerze polecam zajęcia dla każdego czworonoga z tak życzliwym i doświadczonym trenerem jak Maciej!

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Jadwiga i Fado

Powiem tak, naszą współpracę z Maćkiem oceniam świetnie, pomimo iż była krótka. 🙂 Dzięki naszej współpracy nauczyłem się praktycznych metod pracy z psem problemowym oraz tego, że czasem życie z psem nie będzie takie jakiego byśmy oczekiwali. Ponadto praca z psem zainspirowała mnie do zgłębiania „psich” tematów, w końcu skończyłem na Kynologii w Szczecinie (450km od domu) 🙂 Rób to co robisz, bo wierzę, że przez to ludzie mogą inaczej spojrzeć na psa.

Opinie o szkoleniach Nie Ma To Jak Pies - skuteczne szkolenia dla psów

Kamil i Sara

Skorzystaj z mojej wiedzy

Odkryj ze mną świat Twojego psa

Jeśli też uważasz, że NIE MA TO JAK PIES, a psy zajmują ważne miejsce w Twoim życiu, to zapraszam Cię do wspólnej podróży po psim świecie i do kontaktu.

W wolnej chwili zajrzyj również na mojego bloga i fanpage. Sprawdź również ofertę moich szkoleń.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.